13. 5. 2022 - Dočasne zatvorená predajňa GECO v Kaufland Patrónka Bratislava
Pripravujeme pre Vás nové priestory predajne GECO v Kauflande Patrónka Bratislava, preto bude z dôvodu rekonštrukcie predajňa dočasne zatvorená od 17.5.2022. Plánované otvorenie je 13.6.2022
10. 5. 2022 - Písali o nás v Hospodárskych novinách
29. 4. 2022 - GECO, s.r.o. patrí medzi najstabilnejšie firmy v SR
Spoločnosť GECO, s.r.o. ua rok 2022 obdržala exkluzívny Certifikát  AAA GOLD. Toto ocenenie potvrdzuje, že spoločnosť spĺňa najprísnejšie kritériá hodnotenia ekonomických subjektov podľa štatistického prediktívneho modelu nepretržite po dobu troch rokov. Tým sa GECO zaradilo do exkluzívnej skupiny najdôveryhodnejších spoločností v Slovenskej
Viac...
Spoločnosť GECO, s.r.o. ua rok 2022 obdržala exkluzívny Certifikát  AAA GOLD. Toto ocenenie potvrdzuje, že spoločnosť spĺňa najprísnejšie kritériá hodnotenia ekonomických subjektov podľa štatistického prediktívneho modelu nepretržite po dobu troch rokov. Tým sa GECO zaradilo do exkluzívnej skupiny najdôveryhodnejších spoločností v Slovenskej republike. 

Pre viac informácií kliknite sem.
Alebo kliknite sem.
2. 2. 2022 - Spoločnosť GECO, s.r.o. získala opäť Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti AAA za rok 2022
GECO, s.r.o. patrí do vysoko exkluzívnej skupiny spoločností v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá ekonomického hodnotenia podľa štatistikého prediktívneho modelu Bisnode. Kredibilita spoločnosti dosahuje najvyšší stupeň AAA.

Pre viac
Viac...
GECO, s.r.o. patrí do vysoko exkluzívnej skupiny spoločností v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá ekonomického hodnotenia podľa štatistikého prediktívneho modelu Bisnode. Kredibilita spoločnosti dosahuje najvyšší stupeň AAA.

Pre viac informácií kliknite sem.
31. 1. 2022 - GECO, s.r.o. opäť získalo prestížne ocenenie SUPERBRANDS
Cena SUPERBRANDS je uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe zjednotených kritérií a metód každoročne identifikuje nejlepšie z nejlepších značiek v takmer 90 štátoch na piatich kontinentoch.
2. 12. 2021 - Otvorenie nového kiosku GECO v Nákupnom centre Hron (Tesco) v Bratislave
Otvorili sme pre Vás nový kiosk GECO v Nákupnom centre Hron (Tesco) v Bratislave, v poradí už 53. predajňu. Tešíme sa na Váš nákup.
22. 10. 2021 - Otvorenie novej predajne GECO v Aupark Shopping Center Bratislava
Otvorili sme pre Vás novú predajňu GECO v Aupark Shopping Center Bratislava, v poradí už 52. predajňu. Tešíme sa na Váš nákup.
23. 6. 2021 - Spoločnosť GECO, s.r.o. získala ocenenie Spoločensky zodpovedný podnik za rok 2020
GECO, s.r.o. získalo opäť Certifikát Spoločensky zodpovedný podnik. Tento certifikát je udelený iba tým firmám, ktoré naplnili ekonomické a hospodárske aspekty spoločensky zodpovedného podnikania. Viac...
GECO, s.r.o. získalo opäť Certifikát Spoločensky zodpovedný podnik. Tento certifikát je udelený iba tým firmám, ktoré naplnili ekonomické a hospodárske aspekty spoločensky zodpovedného podnikania. Pre viac informácií kliknite sem.
11. 6. 2021 - Otvorenie novej predajne GECO v OZC Južanka Trenčín
Otvorili sme pre Vás novú predajňu GECO v OZC Južanka Trenčín, v poradí už 51. predajňu. Tešíme sa na Váš nákup.
Sme Vám stále bližšie / Sme Vám stále bližšie / Sme Vám stále bližšie